33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Hueyda el Saied i dedikon vetes një mesazh për ditëlindje

spot_img

Një nga vajzat e bukura Hueyda el Saied po pushon në një vend me borë me partnerin Tier  dhe djalin e saj Gabrielin.

Mesa duket ajoj ka ditëlindjen dhe me anë të një postimi në iInstagram i ka bërë dedikimin më të bukur vetes.

“Kur mendoj për Mick Jagger ende duke kënduar që s’mund të marrë kënaqësi tjetër (ai e këndoi këtë këngë 55 vite më parë), dal në përfundimin se jam një njeri me fat. Sot jam disa vite më e re dhe kam shumë kënaqësi: Gabrielin tim, TG (partneri) tim të çmendur, familjen tim dhe jam në gjendje të mirë shëndetësore.  Gëzuar për jetën dhe shpirtrave të këndshëm që e bëjnë jetën time të bukur çdo ditë”, shkruan ajo në postimin e Instagram-it.

Gabriel është fryti i një marrëdhënieje 5-vjeçare me partnerin francez, marrëdhënie e cila u ndërpre në vitin 2017.

Megjithatë një kapitull i ri dashurie është hapur pak kohë më parë për El Saied. Ata janë njohur përmes shoqërisë së përbashkët para 5 vitesh e tashmë, dyshja po jeton një histori të bukur dashurie.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat