fbpx

Ia bënë jetën “ferr”/ Pasi i dogjën makinën, ja ç’i ndodhi të riut para shtëpisë 3 javë më parë

Punonjësi i Ujësjellësit, Olsi Kafazi është personi që i dogjën makinën mbrëmë në qytetin e Vlorës. Mirëpo, raportohet se 3 javë më parë, ai u rrah para shtëpisë dhe u dërgua në spital.

Mbi të u ushtrua dhunë nga disa njerëz të paidentifikuar.

Policia ende nuk ka arritur ti identifikoi autorët. Kafazi për momentin gjendet në  komisariat duke dhënë dëshminë e tij mbi ngjarjen.