23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Incident në stadium, dhunohen lojtarët e Skënderbeut

spot_img

Një ngjarje e pazakontë dhe e turpshme ka ndodhur në Fushë-Krujë, ku disa persona kanë dhunuar 3 lojtarët të Skënderbeut.

Siç dihet, skuadra e Skënderbeut po udhëtonte për në Fushë-Krujë për takimin e radhës të vlefshëm për javën e 20-të të Kategorisë Superiore kundër Kastriotit.

Lojtarët menjëherë sapo kanë mbërritur janë përballur me 25 persona, të cilët raportohet se kishin hyrë në stadium pa asnjë lloj autorizimi.

Menjëherë, ata kanë sulmuar 3 futbollistët Oto Xhon, Kristi Vangjeli dhe Idriz Toskiç.

Klubi i futbollit të Skënderbeut ka denoncuar dhunën e ushtruar ndaj lojtarëve.

Mësohet se në momentin e përplasjes nuk ka pasur asnjë polic në stadium./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat