fbpx

Infektohet me Covid-19 kreu i Sindikatës së Naftëtarëve të Ballshit, tregon gjendjen e tij

Kreu i Sindikatës së Naftëtarëve të Ballshit, Sokol Dautaj ka bërë me dije se ka dalë pozitive. Ai ka theksuar se gjendja e tij është rënduar akoma edhe më shumë.

“Une dhe neser te me vije vdekja do jem mes jush sic kemi nje vit qe luftojme bashke.

Veprimi i radhes nese s’gjejme zgjidhje, do cudise boten, dhe ne e mbajme fjalen. Gendjuni prane grave Heroina’, shkruan Dautaj.

Postimi:

Sokol Dautaj

Te nderuar kolege, sot u be dita e gjashte qe une nuk gjendem mes jush, por cdo moment te dites dhe nates, une jam aty me ju.

Sot mora dhe testin, pozitiv.

Jam shume i renduar nga ana shendetesose, eshte kura e 4 e ilaceve qe nderrova sot.

Po shoh keto dite qe jane hedhur ne veprim per prishjen e greves, disa krimba qe dhe toka nuk i do.

Greva eshte e grave, ju nese doni ju qendroni prane, vendimin se kur du dalin e marin vetem ato.

Une dhe neser te me vije vdekja do jem mes jush sic kemi nje vit qe luftojme bashke.

Veprimi i radhes nese s’gjejme zgjidhje, do cudise boten, dhe ne e mbajme fjalen. Gendjuni prane grave Heroina.