24.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Ish-gruaja dhe ish e dashura e Stines bëhen bashkë

spot_img

Këngëtari i njohur Stine disa javë më parë deklaroi publikisht ndarjen nga Grazia, tashmë ish-bashkëshortja e tij.

Por marrëdhëniet e tyre duket se vazhdojnë të jenë miqësore.

Por edhe ish e dashura e tij Roza Lati na ka surprizuar me foton e saj të fundit ku ajo shfaqet në krah me ish-bashkëshorten e Stines.

Moderatorja ka shkruar:

“@stine_records shiko me kë jam! Këtë të Dielë…me @grazia__official Super puntatë… WHY NOT SHOW!”.

Roza duket se e ka ftuar në puntatën e rradhës Grazian dhe me siguri që do të jetë mjaft interesante.

Fakti që ajo i është drejtuar Stinës shiko me kë jam tregon se ky i fundit mban raporte të mira me ish-partneret.

Stine dhe Grazia janë gjithashtu prindër të një vajze./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat