21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

Ja ç’i ndodh bananes nëse ngulni një gjilpërë

spot_img

Të gjithë e dimë që bananet, përveçse janë shumë të shijshme, janë edhe shumë të shëndetshme. Ngrënia e dy bananeve në ditë na sjell shumë benefite për shëndetin.  Por e dinit që me këtë truk që do të shihni në video, mund të surprizoni miqtë tuaj? Nuk do t’ju duhet fare një thikë për ta ndarë bananen në mënyrë perfekte në feta.

Provoni të ngulni një age tek banania, hiqini më pas lëkurën dhe ‘voila’…banania do të jetë prerë në feta  në mënyrë perfekte pa qenë nevoja të përdorni thikën.  Shihni videon në minutën 1:47

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat