20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

slider8

Stresi flet nga arratia: Dola nga turma e protestuesve me makinë funerali

Reperi i famshmëm Stresi i njohur ndryshe si Arkimed Lushaj ka hyrë sërish në telashe me policinën dhe është arratisur në Kosovë. E gjithë kjo për...

“Nuk jam g****e e Edi Ramës si Alketa Vejsiu, Mamaqi”/ Stresi i kthehet Ardi Veliut: Ik deri të dielën ose do digjet Tirana

Reperi i njohur shqiptar Stresi i ka bërë një paralajmërim drejtorit të përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliut. Stresi i kërkon Veliut dorëheqje deri të...

“Çfarë lloj nënë je ti që vesh minifunde?” Arbana Osmani nuk e lë pa përgjigje ndjekësin

Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani postoi disa foto nga një vizitë që kishte bërë 4 vite më parë në Shën Petersburg. Në këto foto ajo...

Pse ankohen gratë më shumë se burrat? Ja çfarë thotë studimi

Gratë ankohen në përgjithësi më shumë se burrat dhe këtë gjë e ka konfirmuar edhe shkencëtarët. Sipas një studimi gratë ankohen më shumë, veçanërisht në...

90-vjeçarja e para që merr dozën e Pfizer në Britaninë e Madhe, reagimi i parë i saj pas vaksinimit…

Nis programi i vaksinimit në Mbretërinë e Bashkuar. Ka qenë një 90-vjeçare nga Irlanda e Veriut ajo e cila ka bërë vaksinën e parë...

Chiara Ferragni dhe Fedez nderohen me titullin më të lartë në Milano

Blogerja e famshme italiane, Chiara Ferragni dhe partneri i saj Fedez kanë marrë titullin më të lartë, “Ambrogino d’oro”, nga komuna e Milanos për...

Riinfektimet me COVID, Epidemiologia zbulon detajet e pathëna: Ndoshta ndonjë vatër mbetet në mushkëri dhe…

Epidemiologia Rovena Daja teksa ka folur për situatën e pandemisë në vendin tonë, ka deklaruar për Tv Klan se e gjithë Shqipëria është vatër. “Aktualisht...

Pasojat e COVID-19/ Ul dëshirën seksuale për një kohë të gjatë

Efektet globale të pandemisë COVID-19 mund të pengojnë aftësitë seksuale te meshkujt duke shkaktuar mosfunksionim e ereksionit, i cili po përfshihet si një nga...

Eliona Pitarka konfirmon lajmet për shtatzaninë, aktorja në pritje të ëmbël

Prej kohësh po qarkullon në media se aktorja e humorit Eliona Pitarka është në pritje të ëmbël. Eliona ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale...

Si të kuptoni që maska është bërë për t’u ndërruar, ja disa këshilla

Shumë prej nesh mbajnë maska të bëra vetë por dhe maska kirurgjikale. Në të dyja rastet maskat nuk duhen mbajtur pafundësisht por duhen ndërruar. Nëse shihni...

Latest news

- Advertisement -spot_img