fbpx

Jeni kurioz? Ja kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën Shpat Kasapit

Me 29 gusht, Prive.al publikoi pamjet e para të këngëtarit Shpat Kasapi me të dashurën e re.

Lajmi erdhi befasi meqenëse Shpati nuk ka treguar se është i dashuruar. Por duket se kjo histori nuk është e kohës së fundit.

No description available.

Burime pranë këngëtarit kanë zbardhur detaje mbi lidhjen.

No description available.

“Shpati ka më shumë se një vit i lidhur. Vajza quhet Selvije dhe në të kaluarën ka pasur një sallon bukurie të sajin. Njihet gjerësisht për punën e saj ndër vite pasi ka punuar me fytyra publike në Maqedoni”.

Gjithashtu çifti nuk i ka lënë pas edhe komentet mes tyre në rrjetet sociale ku duken qartazi se janë të dashuruar.

 

Burimi: Prive.al