JLO mbi tavolinë, ky mashkull e mbulon me para

Këngëtarja Jennifer Lopez është një nga femrat më seksi të showbizit botëror. Këngëtarja tërheq gjithmonë vëmendje me format e saj trupore.

Së fundmi JLO ka harbuar fansat e saj me një foto në Instagram.

Në foto, ajo shihet e hipur mbi një tavolinë ndërkohë që shfaqet mjaft provokuese e mbuluar me para dhe pas ka një mashkull.