fbpx

Jorida Tabaku publikon videon dhe lëshon akuzat e forta: Boll më…

tabaku.jpeg

Ish-deputetja demokrate, Jorida Tabaku, ka publikuar në Facebook një video nga ato që i quan si kantierët imagjinarë dhe 3D të Rilindjes.

Në vijim ish-deputetja duke ironizuar ministrin e Rindërtimit, Arben Ahmetaj, Kryeministrin Edi Rama dhe Kryebashkiakun Erion Veliaj, shprehet se në këto projekte ndërtohen shtëpi imagjinare, rrugë dhe porte në 3D apo aeroporte, që duhet të kishin përfunduar vite më parë.

Por, sipas saj, sapo kamerat largohen nga kantieret imagjinare, gjithçka i rikthehet heshtjes dhe shesheve të premtimeve të pambajtura.

https://www.facebook.com/jorida.tabaku/videos/814964935714806

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303