23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin raportohet të kenë probleme në martesën e tyre

spot_img

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë bashkëshorte tashme megjithëse teknikisht faza e muajit të mjaltit duket se ka kaluar.

Çifti po kalon një periudhë të vështirë me sfidat dhe problemet personale të Justin Bieber dhe nuk ka qenë e lehtë për ta.

Një burim i afërt me miqtë e tyre është shprehur se janë të shqetësuar për marrëdhënien e tij me Hailey-n, pasi kanë ende probleme me çështjen e besimit dhe është një kohë e vështirë për ta.

“Ai ende dëshiron dhe ka nevojë që ajo të jetë bashkëshortja e tij dhe ajo dëshiron ta mbështesë atë. Por është e vështirë kur ai po kalon gjithë këtë”, tha burimi.

 

Nga ana tjetër Justin dhe Hailey mësohet se janë përkushtuar për ta zgjedhur situatën.

“Ajo nuk do ta lërë Justin dhe as ai. Ajo e ka përkrahur shumë gjatë gjithë këtij procesi”, tha një tjetër burimi.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat