Kapet drogë në Portin e Durrësit, 3 në pranga

Policia ka arritur të kapë një sasi të konsiderueshme heroine dhe kokaine në Portin e Durrësit.

Mësohet se ka qenë pikërisht policia e Durrësit, ajo që ka bëri hetimin dhe ka zbuluar drogën.

Nga raportimet e para, bëhet me dije se janë arrestuar 3 persona në lidhje me ngjarjen.

Autoritetet rrëfejnë se droga do nisej drejt Italisë./real-news.tv