23.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Këngëtarja e famshme amerikane flet shqip

spot_img

Këngëtarja e famshme Ciara ditën e djeshme ka folur disa fjale në shqip.

Kjo ka ardhur në një video live në Instagram ku ka pranuar t’i bashkohet dhe një fanse e saj e cila ishte shqiptare.

Ciara nisi ta pyeste vajzën nga ishte dhe ajo i tha se është nga Shqipëria.

“O sa mirë! E kam idenë ku bie përafërsisht, por nuk kam qenë ndonjëherë”, u shpreh Ciara teksa dëgjonte fansen që i shprehte dëshirën për të ardhur dhe për të vizituar vendin tonë.

Biseda mes tyre zgjati për disa minuta deri kur në fund Ciara i kërkoi fanses së saj që ta mësonte sesi të thoshte “Bye” në shqip.

Video u mbyll me një “mirupafshim”nga ana e këngëtares së njohur e cila me siguri do të bëhet më tepër kurioze për vendin tonë.

Biseda mes tyre zgjati për disa minuta deri kur në fund Ciara i kërkoi fanses së saj që ta mësonte sesi të thoshte “Bye” në shqip.

Video u mbyll me një “mirupafshim”nga ana e këngëtares së njohur e cila me siguri do të bëhet më tepër kurioze për vendin tonë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat