35.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

KLGJ: Do të shqyrtohen të gjitha ankesat e gjyqtarëve

spot_img

Pas përfundimit të mbledhjes së KLGJ është bërë e ditur se shumë shpejt do shqyrtohen të gjitha ankesat e denoncimet që kanë bërë gjyqtarët.

Mësohet se ankesat e gjyqtarëve do të shikohen dhe shqyrtohen nga Dritan Hallunaj, Fatmira Luli dhe Alban Toro.

Pas krijimit të Këshillit të Lartë të Drejtësisë, të gjithave ankesave të akumuluara do i kushtohet vëmendja e dukur./real-news.tv

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat