fbpx

Kontrolle masive/ FNSH dhe Shqiponja “blindojnë” Fierit, ç’po ndodh?

Grupet e Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Forcat Shqiponja kanë blinduar ditën e sotme qytetin e Fierit.

Raportohet se forcat po kontrollojnë për goditje të rasteve të armëmbajtjeve pa leje dhe lëndëve narkotike.

FNSH e Shqiponjat kanë ndaluar pjesën më të madhe të automjeteve në disa postblloqe të ngritura në hyrjet dhe daljet e qytetit.