33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

KQZ pritet t`i japë mandatin 4 deputetëve të LSI

spot_img

Ditën e hënë pritet të mblidhet KQz, ku do të japë mandatet e deputetit 4 kandidatëve nga radhët e LSI. Mbledhja do të zhvillohet në orën 12:00, ku  deputetët Endit Braimllari, Qarku Tiranë, Përparim Spahiu Qarku Dibër, Edmond Haxhinasto Qarku Berat dhe Floida Kërpaçi Qarku Tiranë do të zëvendësohen.

Pas Yllit Shehut, Enver Roshit dhe Aurora Marës, ditën e djeshme u përfol edhe emri i Edmond Rrushit. Të hënën pritet konfirmimi dhe marrja e mandateve të deputetëve të rinj të Lëvizjes Socialiste për Integrim./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat