fbpx

Kryemadhi na prezanton me Adën: Shqipëria ka nevojë për njerëz si ajo

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka zgjedhur këtë të dielë të ndajë një foto me anëtaren më të re të LSI.

“Ada është durrsake, pedagoge ekonomie që pas shumë vitesh studimi dhe jete në Itali, ka vendosur të rikthehet këtu në vendin e të parëve. Kënaqësi që bashkë me Adën ndamë ide të përbashkëta përsa i përket gjendjes aktuale ekonomike dhe zhvillimit të mëtejshëm të Durrësit.

Shqipëria ka nevojë për njerëz si Ada, intelektualë dhe profesionistë të rinj që duan të ndërtojnë jetën në Shqipëri dhe që janë të gatshëm të angazhohen për ta bërë Shqipërinë shtëpi. Mirëserdhe Ada, në Shqipëri dhe në LSI”, shkruan Kryemadhi.