33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Kultivonin lëndë narkotike, pranga çiftit shqiptar

spot_img

Një çifti shqiptarësh është arrestuar nga autoritetet italiane, pasi kultivonin lëndë narkotike në bodrumin e shtëpisë së tyre.

Mësohet se dy shqiptarët kultivonin dhe përpunonin drogën brenda ambientit të shtëpisë së tyre, ku pas një hetimi iu sekuestruan rreth 40 gram kokainë.

Mendohet se kokaina do të ndahej në doza të vogla, ku më pas do shitej.

Gjithashtu në banesën e tyre u gjetën edhe para, gati 5 mijë euro.

Sipas mediave italiane, çifti shqiptar është vënë në pranga në zonën e Padernos./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat