33.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Kylie Jenner është shtatzënë për herë të dytë?

spot_img

Ndërkohë që po përflitet për tradhtinë e partnerit, Travis Scott, dhe marrëdhënien e tyre jo si më parë, Kylie Jenner është vendosur në qendër të mediave rozë, pas lajmeve se mund të jetë duke pritur fëmijën e saj të dytë.

Burimi i këtij lajmi janë pikërisht komentet dyshuese të fansave të saj të cilët kanë dhënë disa teori në lidhje me shtatzënine e Kylie-t. Nuk e dimë sesi kanë dalë në këtë rezultat duke qenë se Kylie është një gjeni në mbajtjen e sekreteve për muaj të tërë, megjithatë postimet e saj janë dyshuese.

Shkak është bërë kjo foto e fundit e Kylie-t, të cilën ajo e përshkruan: “Vajza ime është mbërthyer pas meje si ngjitës kohët e fundit”.

Në një tjetër video me Stormi-n Kylie, dëgjohet duke thënë: “Vajzë! Duhet t’i bësh gjërat pa mua!”. Dhe përgjigja e Stormi-t ishte: “Po”!

 

View this post on Instagram

i love our little conversations ?? ??☀️

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Fakti që Stormi është shumë e lidhur pas të ëmës, është marrë si një shenjë se ajo ndjen ose di diçka.

“Sa e ëmbël, ndoshta e ndjen që po i vjen një motër ose vëlla. Thjesht them”, shkruan një fanse.

“Ndoshta je shtatzënë”, shkruan një tjetër.

Në janar, Kylie hodhi poshtë të gjitha thashethemet për një shtatzëni të dytë me një “Jooo”, të madhe.

Kylie Jenner

@KylieJenner

Noooo lol

Jennifer@jenniestacio
Replying to @KylieJenner

are you pregnant again???

1,783 people are talking about this
spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat