fbpx

Kylie Jenner pozon krejtësisht nudo! (Foto)

Familja Kardashian-Jenner është e njohur për veprimet e ndryshme shumë të diskutuara në media.

Këtë herë Kylie Jenner, e cila njihet edhe si miliarderja më e re për këtë vit ka pozuar tërësisht nudo me partnerin e saj Travis Scott.

View this post on Instagram

When Houston meets LA .. 💛 @playboy #ComingSoon

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Ajo publikoi një foto nga sesioni i tyre i përbashkët, realizuar nga bashkëpuntorja e saj jetëgjatë, Sasha Samsonova. Në foto, 22-vjeçarja mban veshur vetëm një kapele, ndërsa Travis, xhinse dhe varëse. “Kur Houston takon L.A.,” shkruan ajo.

Sipas Playboy, Travis moderon një bisedë me Kylie-n për botimin e radhës. Në një citim të shkëputur nga intervista e tyre thuhet, “Je shoku im më i mirë. Mes gjithë uljeve dhe ngritjeve që ka çdo marrëdhënie, ne evoluojmë bashkë dhe bëhemi më të fortë.”