fbpx

Leonardo DiCaprio ndahet nga e dashura 25 vjeçare pas 5 vitesh së bashku

leonardo-dicaprio-camila-morrone-break-up-min.jpg

Leonardo DiCaprio dhe e dashura e tij, Camila Morrone thuhet se janë ndarë pas afro pesë vitesh së bashku. Aktori 47 vjeçar dhe modelja 25 vjeçare i dhanë fund lidhjes në fillim të kësaj vere. Ata u ndanë pas një “kohe të vështirë” në marrëdhënien e tyre, tha një burim për In Touch.

“Leo dhe Camila kanë bërë pushim në muajt e fundit. Është çështje e vendosjes nëse do ta bëjnë për një kohë të gjatë apo do ta lënë të vdesë”, vazhdon i njëjti burim, duke shtuar: “Pasi ajo u fokusua në punë dhe kishte prioritetet e saj, ai u largua. Në vend që të kishin ndarje dramatike, ata ndanë kohë”.

Kjo është gjithçka që ajo shkroi: Leonardo DiCaprio, 47 vjeç dhe e dashura e tij Camila Morrone, 25 vjeç, i dhanë fund lidhjes së tyre në fillim të kësaj vere pas pesë vitesh së bashku, pohoi një burim i afërt me Leo për The Sun të martën; Camila dhe Leo u panë në 2019 në Manhattan

Ish-çifti – i cili kishte një diferencë moshe 23-vjeçare – filloi lidhjen në vitin 2017. Aktori u fotografua duke lënë shtëpinë e saj në Los Anxhelos në dhjetor të atij viti. Që atëherë, dyshja janë kapur nga paparacët duke bërë shëtitje të përditshme dhe duke shëtitur rrugëve të Nju Jorkut dhe Los Anxhelosit.

Qëndrimi i kursit: ndarja e fundit duket se përforcon një model që ylli i Dikur në Hollywood ka krijuar për të mos u takuar kurrë publikisht me një grua mbi moshën 25-vjeçare; parë në 2018 në NYC

Gjatë një interviste në 019, Morrone foli për diferencën në moshë me DiCaprion, duke thënë: “Ka kaq shumë marrëdhënie në Hollywood – dhe në historinë e botës – ku njerëzit kanë diferenca të mëdha në moshë. Unë thjesht mendoj se çdokush duhet të jetë në gjendje të takohet me të cilin dëshiron të takohet.”

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303