29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Linda Halimi kthehet në formë vetëm 5 ditë pas lindjes

spot_img

Linda Halimi tregoi format e trupit, të fituara në kohë rekord vetëm 5 ditë pas lindjes së vajzës.

Me anë të një videoje në Instagram, këngëatrja tha se në vetëm 5 ditë ka arritur të humbë 7 kilogram.

‘Situata aktuale…pesë ditë pas! Isha 55 kg kur bëra testin, shkova në e 67 kg, tani jam 60 kg!? Kaimana’, shkruante këngëtarja, ndërkohë që ditën e sotme, Linda tregon sekretin se si i humbi kilogramët pas sjellljes në jetë të Kaimanas.

‘Kam ngritur pesha, duke e ulur çdo muaj më pak peshën, më shumë përsëritje të seteve! Kam ecur shumë dhe gjithë pesha e fituar ka shkuar te barku. Ka patur ditë kur s’kam dashur të ngrihem nga shtrati dhe ato ditë kam pushuar normalisht’, shkruan Lindita, ndërkohë që këshillon femrat që nuk kanë bërë stërvitje gjatë shtatzënisë të mos ushtrohen për 3 javë.

‘Akoma nuk kam mundësi të ndjek ushtrimet, sepse jam në shërim e sipër dhe ndjehem sikur jam në qiell të 7-të me bebin tim, por nga java e 3-të e tutje mendoj të filloj ushtrime të lehta! Dhe të rris presionin gradualisht!’, tregon këngëtarja.

fhjk.png

fhgjk.png

 

View this post on Instagram

Current situation… pese dite pas! Isha 55 kg kur bera testin, shkova ne 67 kg, tani jam 60 kg! ♥️? #Kaimana

A post shared by ♈️LINDITA♈️ (@linditaworld) on

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat