fbpx

Liverpool shënon 4 gola, ‘shkatërron’ Barçën

Liverpul-675x450.jpeg

Liverpool ka shënuar edhe tre gola të tjerë kundër Barcelonës, duke e përmbysur akoma edhe më shumë.

Në “Anfield”, Wijnaldum ka dërguar në rrjetë dy herë topin pas krosimeve të sakta të Alexander-Arnold dhe Robertson, duke çuar rezultatin në 3-0.

Tashmë, rezultati i përgjithshëm i takimit është 3-3.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303