fbpx

“Lopë e shpifur”. Bebe Rexha nuk ‘ja përton’ përgjigjen në shqip ndjekësve

bebe.jpg

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka publikuar disa ditë më parë një video në Instagram ku shfaqej me bikini, por mesa duket jo të gjithëve u ka pëlqyer kjo gjë.

Këngëtarja ka marrë mjaft komente negative të tipit “si lopë” apo “e shpifur”, të cilat kanë nxitur reagimin e menjëhershëm të Këngëtares.

 “Siç e dini unë jam shqiptare dhe jam krenare për kulturën time. Por ka diçka që nuk jam krenare për kulturën time”, shprehet këngëtarja shqiptare, e cila përkthen në anglisht disa nga komentet që fansat shqiptarë i kanë bërë.

Ajo shprehet se videon e ka publikuar për të treguar se askush nuk ka trup perfekt dhe se duhet ta duam atë ashtu siç është. Bebe shton se vajzat shqiptare do të ishin më të suksesshme nëse do të ndihmonin njëra-tjetrën, se sa ta ulni atë.

“Në vend ta ngrejë njoni qetrin, ne e ulim njoni qetrin”, ka shkruar Bebe Rexha në shqip.

bebe 1 bebe 2 bebe 3 bebe 4 bebe 5 bebe 6 bebe 7
<
>
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303