fbpx

Makina përplas çiklistin te ‘Rruga e Durrësit’ / FOTO

auto_bicikleta_aksidentuar1469634626.jpg

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën e ‘Durrësit’ në Tiranë, ku një automjet ka përplasur një biçikletë.

Aksidenti ka ndodhur në kryqëzimin që lidh rrugën e ‘Durrësit’ me rrugën ‘Fortuzi’, ku nga përplasja biçikleta ka fluturuar disa metra më larg.

Si pasojë e këtij aksidenti është plagosur drejtuesi i biçikletës. Ndërsa makina e përfshirë në aksident është tip ‘Volkswagen’.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton në lidhje me zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303