fbpx

Mbaruan festat/ Rritje e lehtë e monedhave kryesore, njihuni me këmbimin valutor

leke.jpg

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit, Euros, Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 105.9 Shitet 106.9

Euro: Blihet 120.3 Shitet 121

Paundi Britanik: Blihet 142.6 Shitet 143.6

Franga Zvicerane: Blihet 115.4 Shitet 116.2

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303