fbpx

Mbërrin i vdekur në spital një 14-vjeçar nga Vlora

auto_urgjenca1534268913.jpg

Një 14-vjeçar në qytetin e Vlorës është transportuar i vdekur për në spitalin e qytetit rreth orës 05:00 të mëngjesit të sotëm.

Mësohet se adoleshenti me inicialet P.P është dërguar pa shenja jete në spital, ndërsa nuk dihen shkaqet e vdekjes së tij.

Policia dhe grupi hetimor kanë nisur hetimet për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes së 14-vjeçarit.

Aktualisht trupi ndodhet në morgun e spitalit dhe pritet autopsia e trupit të viktimës për të përcaktuar shkaqet e vdekjes. (real-news.tv)

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303