29.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Mediat zviceriane e quajnë Loredanën “Mbretëreshë e muzikës”

spot_img

Një ndër çiftet më të përfolura të showbizit janë Loredana dhe Mozzik.

Dyshja duket se po bëjnë namin me këngën e re “Romeo&Juliet”.

Kënga e tyre pati reagime mjaft poztive jo vetëm nga publiku shqiptar por edhe nga ai i huaj.

Loredana është mjaft e famshme edhe në Gjermani pasi këngët e saj janë mjaft të pëlqyera atje.

Por kësaj rradhe ajo ka tërhequr vëmendje edhe në mediat zviceriane.

Gazeta zvicerane ’20 minuten’ shkruan se Loredana është mbretëresha e platformave muzikore në Zvicër, duke qenë se me këngën e re ka shënuar 6 milionë klikime në ‘Youtube’ dhe 1.7 milionë në ‘Spotify’ brenda një kohe shumë të shkurtër.

Gazeta shkruan se Loredana po vendos standarde të reja,të paimagjinueshme, për artisët zviceranë./real-news.tv

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat