24.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Mel B: “Unë dhe Geri kemi kryer marrëdhënie bashkë”

spot_img

Në një intervistë për Piers Morgan, Mel B zbuloi se ajo dhe Geri Halliwell kanë kryer marrëdhënie bashkë në ato kohë.

Mel B lëshon “bombën” dy muaj para fillimit të nisjes së turit të ribashkimit të “Spice Girls”.

Angry: The Spice Girls tour is still set to go ahead despite Geri reportedly being furious with Mel after claiming they slept together (pictured in 2010)

Mel B zbuloi se ka shijuar një natë ‘të nxehtë’ me shoqen e grupit “Spice Girl”, Geri Halliwell.

Por zbulimi i ‘bombës’ së Mel mund të inatosë bashkëshortin milioner të shoqes së saj dhe ‘të tronditë’ ribashkimin veror të Spice Girls

Deri tani fantazia e tyre kishte qenë kaq ‘e heshtur’, sa që Mel e kishte lënë atë jashtë nga autobiografia me titull ‘Brutally Honest’. Por, e nxitur nga mikpritësi Piers, ajo pranoi: “Ajo (Geri) do të më urrejë për këtë, sepse ajo është e vyer në shtëpinë e saj, me burrin e saj, por ky është një fakt.

Flashback: During the interview, Ginger Spice was asked who she would like to sh*g or marry in the group (pictured in 2013)

“Kjo thjesht ndodhi. Ne ishim shoqe të ngushta.” Piers pyeti: “Pra, vetëm një herë?” Mel u përgjigj: “Po”. Mel tha: “Unë e kam thënë tani. Ajo do të më vrasë, po kështu edhe burri i saj “. Ajo shtoi: “Shpresojmë se kur Geri të pyetet për këtë, nuk do ta mohojë, pasi ajo ishte vetëm diçka argëtuese”

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat