fbpx

Meta mesazh të koduar mazhorancës nga Gjiri i Lalzit: Deti nervoz, shpresoj që të reflektojë

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka postuar një foto në Facebook nga Gjiri i Lalzit.

Ai vijon sërish me mesazhet e koduara për qeverinë, por herë pas here edhe për mazhorancës.

Meta shkruan se deti është zgjuar nervoz, por pret reflektimin e tij.

”Mirëmëngjes nga Lalëzi! Edhe pse deti është zgjuar nervoz sot, shpresojmë të reflektojë dhe qetësohet më vonë’, shkruan zoti Meta.

Per kë të jetë ky mesazh vallë?