33.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Miley Cyrus nuk i ndal provokimet, shfaqet nudo në rrjetet sociale

spot_img

Edhe pse ka pak kohë që është martuar Miley Cyrus nuk rresht kurrë së provokuari dhe befasuari.

Në javën e fundit këngëtarja ka përqafuar kauzën nudiste dhe në rrjetet sociale ajo ka publikuar foto komplet e zhveshur.

E shtrirë në një shezllon në shkretëtirë dhe vetëm me qenin që i bën shoqëri, ylli i pop-it shfaqet plotësisht nudo, duke mbuluar gjoksin vetëm me një dorë.

Komentet dhe like nuk kanë munguar për këngëtaren, e cila shquhet për stilin e saj fare pa komplekse.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat