fbpx

“Monika do peshk”/ Përgjigja e ashpër e Kryemadhit: Do digjesh në…

E ashpër dhe e menjëhershme ka qenë përgjigja e kryetares së Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi, pas deklaratës së kreut të qeverisë Edi Rama se “Monika i është qepur me tigan nga pas dhe do peshk”.

“S’ka gjë, s’ka gjë se te tigani i shqiptarëve do digjet ai me gjithë këto zullume që bën ato do përcëllohet”, u shpreh kryemadhi në takimin me të rinjtë gjimnazistë në Selinë e LSI-së.