fbpx

Monika Kryemadhi i jep kartën e anëtarësisë së LSI, ish-kreut të PS-së në Devoll

LSI1.jpg

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ndodhet në Devoll, ku menjëherë i ka shpërndarë një kartë anëtarësie të LSI-së, ish-kreut të Partisë Socialiste në këtë zonë, Shkëlqim Cane.

Ajo i ka uruar mirëseardhjen atij si dhe ka përçuar një mesazh të rëndësishëm.

Postimi i Kryemadhit:

Mirëseerdhe Shkëlqim!

Ju mirëpres të gjithëve të bashkohemi, jo vetëm për të forcuar të majtën, por sepse kështu mund të ndërtojmë Shqipërinë ku devollinjtë, korçarët, të majtët dhe të djathtët, ata të qendrës dhe ata pa parti, të ndihen si në shtëpinë e tyre, me punësim dhe ekonomi.

https://www.facebook.com/KryemadhiMonika/videos/483144735913758

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303