fbpx

Moti për ditën e hënë, 30 nëntor 2020

moti-30-nentor.jpg

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare deri të dendura dhe rreshje shiu në zonën Jugperëndimore në pjesën e dytë të ditës në formën e stuhive dhe shkarkesave elektrike.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi maksimale 7m/sek në bregdet.

Valëzimi i forcës 2 me lartësi vale 0,5- 0,8 metër në det të hapur.

Temperaturat do të pësojnë rënie në mesditë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303