fbpx

“Nami” me infektime, ja sa janë prekur me Covid-19 në Elbasan në 24 orët e fundit

13 raste të reja me Covid-19 janë konfirmuar së fundmi në qytetin e Elbasanit.

Sipas raportimit ditor të bërë nga Ministria e Shëndetësisë të mërkurën, numri i rasteve aktive në Elbasan është 304.

Kujtojmë që numri i të prekurve sa vjen dhe rritet.