fbpx

Në Berat bum infektimesh, nga shefi i komisariatit, te punonjësi i Bashkisë dhe mësuesi…

koronavirusi-1100x620.jpg

Situata shumë e rëndë me koronavirusin në të gjithë Qarkun e Beratit. Mësohet se është konfirmuar pozitiv me koronavirus shefi i Komisariatit të Urës Vajgurore.

Gjithashtu i infektuar ka rezultuar edhe një punonjës bashkie në qytetin e gurtë.

Ndërkaq, në Berat rezultojnë të infektuar një mësues tek “Bab Duda”, një nxënës në shkollën “Ajet Xhindole” dhe tre edukatore te “10 Korriku”.

Po ashtu i infektuar gjatë orëve të fundit në Berat rezulton edhe një dentist.

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303