fbpx

Një tjetër ‘kurajoz’ aplikon për SPAK

3b29e1637bcd6a6115d20c61b0d9b6f4_L.jpg

Përgjigjes së ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës për prokurorët ‘kurajozë’ që të aplikojnë për anëtarë të Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK), i është përgjigjur sot një tjetër prokuror.

Është Prokurori i Tiranës Shkëlzen Cena ai i cili ka aplikuar për anëtar i SPAK duke e çuar në 4 numrin e aplikimeve.

Deri më tani për anëtari të këtij institucioni shumë të rëndësishëm kanë aplikuar edhe Arben Kraja,  Vladimir Mara dhe Dritan Prençi. Afati për ë aplikuar për SPAK është deri më 6 shkurt. /real-news.tv/

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303