fbpx

Nuk përmbahet Kreshnik Spahiu: Aman o vlla, p*lloje atë me sa më shumë…

Ish-kryetari i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka publikuar një postim ne Facebook. Ai ka ndarë një bisedë nga jeta e tij personale me një mik.

Spahiu shprehet se ditën e djeshme një miku i tij në Tiranë kishte marrë sharje dhe ulërima nga një politikan i lartë, vetëm sepse i kishte bërë like në facebook postimeve të tij.

Postimi i plotë: Dje një miku, im kishte marr sharje dhe ulerima nga një politikan i lartë:
“Pse i bën LIKE edhe Kreshnikut, edhe mua. Me kë dreqin je? Me ne apo me Kreshnikun”
I shqetësuar i thash: “Aman o vlla, më bëj bllok mua në Facebook, dhe palloje atë me sa më shumë LIKE deri në 25 Prill. Mundësisht merri dhe 100 euro para votimeve, por votën mos i’a jep”. S’kam nevojë as për LIKE, as për vota, por për miq.