29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Pa asnjë kompleks, Jessie J poston foto me celulit

spot_img

Jessie J po shijon pushimet me të dashurin e saj, Channing Tatum, me t ë cilin u fotografua për herë të parë tetorin e vitit të kaluar.

Këngëtarja e njohur ka vendosur të jetojë pa filtra dhe të jetë e drejtpërdrejtë me fansat e saj.

Ajo ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ku shfaqet me rroba banje dhe me celulit.

30-vjeçarja shfaq të pasmet e saj me bikini të zeza teksa shijon rrezet e diellit në plazh. Jessie a ka shoqëruar foton me mbishkrimin:

“…dhe për ata që më thonë se kam celulit. E di. Kam një pasqyrë”.

Në këtë mënyrë, këngëtarja e njohur tregon se nuk e ka problem të shfaqë trupin e saj ashtu siç e ka, pa asnjë lloj kompleksi, duke dhënë kështu një mesazh të fortë për të gjitha vajzat, ta pranojnë veten e tyre ashtu siç janë./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat