fbpx

Parashikimi i motit, 11 janar 2019

moti-6.jpg

E Hënë dt 11 Shkurt 2019   moti do të jete me rreshje shiu dhe stuhi në zonën Veriperëndimore , në zonat malore në pjesën e dytë të ditës do të ketë rreshje bore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SWmshpejtësi  maksimale deri  në 10 -20 m/sek në bregdet. Dallgëzimi  dtë jetë i forcës 6 me  lartësi  vale 1,5 – 3,0 metër në det të hapur. Temperaturat  do të jenë me rritje .

Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore         2/11
Zonat e  ulëta          8/17°C
Zonat  bregdetare   10/18°C
Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303