29.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Parashikimi i motit, 14 shkurt 2019

spot_img

Sot moti do të  mbetet i ftohtë me  kthjellime dhe vranësira në shtim në zonë perëndimore. Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi  maksimale deri  në 10 -20 m/sek në bregdet. Dallgëzimi  do të jetë i forcës 5 me  lartësi  vale 1,5 – 2,0 metër në det të hapur. Temperaturat  do të jenë me rritje të lehtë në mesditë.

Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore         -8/5°C
Zonat e  ulëta          -2/14°C
Zonat  bregdetare   2/15°C

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat