30.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Parashikimi i motit, 9 shkurt 2019

spot_img

Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe alternime të shpeshta vranësirash në të gjithë Shqipërinë.

Më të dendura vranësirat paraqiten gjatë pjesës së dytë të ditës në zonat jugore-juglindore.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit janë rritur lehtë në mëngjes, por rënie sjellë mesdita duke u luhatur nga -3°C në zonat Verilindore deri në 13°C në bregdet.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat