35.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Parashikimi i motit, datë 16 shkurt 2019

spot_img

Orët e para të ditës do të dominohen nga vranësira dhe alternime kthjellimesh në të gjithë territorin.

Më të dukshme vranësirat do të paraqiten përgjatë kufirit lindor.

Pasditja dhe nata mbetet në kushtet e kthjellimeve me vranësira të lehta.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes por mbeten konstante në po në mesditë duke bërë që vlerat ekstremale të variojnë nga -5 në 15°C.

Era frynë e lehtë dhe herë pas here mesatare, me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Verilindor ndërsa në det krijohet dallgëzimi 3 ballë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat