29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Pas konfliktit Drake dhe Meek Mill sjellin bashkëpunimin

spot_img

Meek dhe Drake duket se i kanë lënë pas konfliktet mes tyre dhe ato tani i përkasin të shkuarës.

Dyshja po tregohen paqësorë dhe madje kanë sjellë edhe një bashkëpunim mes tyre.

Kënga më e re “Going Bad”,  është pjesë e albumit “Championships” që aktualisht gjendet në vendin e 15-të në Billboard Hot 100.

Madje Meek dhe Drake së shpejti fillojnë turnetë e tyre, njëri në 19 shkurt kurse tjetri në 10 mars./real-news.tv

 

 

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat