Përplasi për vdekje gruan në Lushnje, kapet autori

Një aksident tragjik ndodhi mbrëmë në Lushnje.

Një i ri 22-vjeçar përplasi për vdekje një 50 vjeçare, e quajtur Teuta Aliçkolli

Drejtuesi i automjetit drejtonte mjetin në gjendje të dehur, ku humbi kontrollin dhe përplasi disa kalimtarë

Ngjarja ndodhi në lulishten përpara gjimnazit ’18 Tetori’.

Të lënduar mbretën burri, djali i viktimës, Alfred dhe Ani Aliçkolli të cilët ndodhen në spital