fbpx

Policia Bashkiake del me njoftimin e rëndësishëm: 80 vende të lira pune, ja ç’duhet të bëni

Policia Bashkiake e Tiranës ka bërë me dije me anë të një njoftimi për të gjithë qytetarët e interesuar që dëshirojnë të bëhen pjesë e PBT, se ka rinisur faza e aplikimeve dhe plotësimit të dokumentacionit për aplikim.