fbpx

Policia blindon Fushë-Krujën, c’po ndodh?

Policia ka zbarkuar sonte në Fushë-Krujë, ku po bëjnë kontrolle të shumta në automjete.

Në operacionin që po zhvillohet aktualisht në qendër të qytetit, janë angazhuar efektivë të forcave “Shqiponja”, policia kriminale si dhe efektivë të komisariatit