33.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Pse miqësia mes një djali e një vajze është e shenjtë!

spot_img

Kjo është një nga miqësitë më të vërteta dhe më të sinqerta që mund të ekzistojnë. Të kesh një shok do të thotë që te kesh dikë tek  i cili mund të mbështetesh në çdo moment.

Nga ana tjetër një shok i ngushtë është strehëza që do të ngushëllojë të gjitha dëshpërimet tuaja.

Ai do të ngushëllojë kur të  qash, gjithsesi jo çdo gjë do të shkojë fjollë, do të keni debatet tuaja, por gjithnjë do të arrini ta kuptoni njëri-tjetrin.

Ti thjesht sigurohu që ta bësh për të qeshur. Pasi ai tashmë do të jetë shëndrruar në gaztorin më të gjendshëm në jëtën  tënde. Madje madje edhe batutat e tua pa kripë i duken epike.

Kur një miqësi është e vërtetë dhe ka besim nga të dyja anët, miqësia ec para. Duhet ta dish se mungesa e një miqësie të tillë do të peshojë në jetë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat