fbpx

Të shtëna te zyra e Njësisë Administrative në Lezhë

images.jpg

Qëllohet me armë godina e njësisë administrative të Blinishtit në Lezhë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 2:00 të mëngjesit, dhe fatmirësisht nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale.

Policia ka nisur hetimet dhe ka mbledhur provat në vendin e ngjarjes.

Nuk ka ende asnjë emër konkret si i dyshuar për sulmin me armë por policia ka shoqëruar 10 persona. (real-news.tv)

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303