fbpx

Rama premton: Kanioni i Holtës nuk do të preket

edi-rama.jpg

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka reaguar në rrjetin social Facebook me anë të një statusi.

Ai i referohet kanionit të Holtës dhe thekson se nuk do të ndërtohet aty asnjë HEC.

Postimi i Ramës:

Bukuria e magjishme e kanionit të Holtës nuk mund të preket dhe nuk do të preket🤚

Për ne PO-ja është PO👍 dhe JO-ja është JO👎

Dhamë fjalën publikisht që JO, ky HEC nuk do të ndërtohej aty dhe PO, ky HEC nuk do të ndërtohet aty😁

Themi atë që bëjmë dhe bëjmë atë themi🤝 Duhet vetëm pak më shumë durim në përgjithësi, ju lutem🙏

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303